SesuBİRR İhracat ve İthalat kadın bakımı ürünlerinde kalite ve güven sunuyor.

Sesu, Türkiye’nin 1 numaralı Ağda ve Tüy Dökücüler markasıdır (AC Nielsen tüketici çekişi datasına göre, miktar bazında). Tüketicilerin gözünde güvenilir ve uzman bir marka olmuştur. Sesu, Ağda ve Tüy dökücüler pazarında çeşitli ürün segmentlerinde yer almakta ve tüketicilere farklı çözümler sunmaktadır.

Türkiye’nin bilinen ilk Ağda ve Tüy Dökücüler markasıdır. İki kadın girişimci olan Selma ve Suzan kardeşler tarafından kurulan Sesu, 2004 yılında kozmetik sektörünün öncü firmalarından birinin önemli bir markası haline gelmiştir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İnceldiğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? 

SESU Markası hakkında sizlere daha fazla bilgi vermemizi ister misiniz?

40 yılı aşkın ürün geliştirme ve ARGE deneyimi ile Sesu’nun öncelikli hedefi; kadınların hayatlarını kolaylaştırmak ve dünyadaki yenilikleri sürekli takip ederek tüketicilere yenilikçi ürünler sunmaktır. Sesu ürünleri; Klasik Ağda, Ağda Bantları, Tüy Dökücüler ve Tamamlayıcı ürünler olarak alt segmentlerde yer almaktadır. Sesu Sir Ağda ve Tüy Dökücü kremler, Sesu’nun ağda uzmanı marka kimliği ve ARGE çalışmalarına dayanarak; tüketiclerin tüy tiplerine göre ayrılmaktadır. Normal Tüyler, Kalın Tüyler, İnce Tüyler ve Hassas Ciltler için ürünleri bulunan Sesu; farklı ürün formatları geliştirerek de tüketiciler için ideal çözüm ürünleri sunmayı amaç edinmiştir.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?