HumanaBİRR İhracat ve İthalat bebek ürünlerinde kalite ve güven sunuyor.

Humana, Almanya’nın Herford şehrinde üretim yapan ve 60 yıldan fazla süredir faaliyet gösteren bir firmadır. Almanya’nın en büyük süt kooperatiflerinden olan DMK’nın tescilli markasıdır. 2018 itibariyle Humana Türkiye ürün portföyü; çocuk ve devam sütleri, tıbbi amaçlı diyet gıdalar, emzirme çayı ve bitkisel çaylardan oluşmaktadır.

Humana bebek sütleri, bölgemizdeki Humana süt kooperatifinin bir parçası olan 29 çiftçi tarafından üretilmektedir: Nesiller boyunca bildiğimiz aile çiftlikleri, ürünlerimiz için ihtiyaç duyduğumuz kaliteyi güvenilir bir şekilde sağlamaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İnceldiğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? 

Humana Markası hakkında sizlere daha fazla bilgi vermemizi ister misiniz?

 

Özellikle ineklerin bakımını üstlenir ve sadece onlar için daha uygun ve doğal olan GDO’suz gıda ile beslerler. Ayrıca çiftçilerimiz aileden aileye mümkün olan en iyi kaliteyi sunma sözünü de tutarlar. Üretim prosesindeki tüm bileşenler/materyaller son ana kadar takip edilir ve sonra birkaç adımda nazikçe işlenirler. Aynı anda ambalajlı haline gelinceye kadar 400’den fazla kontrole tabii tutulur. Süt formülümüzün yüksek kalitesi Uluslararası Gıda Standardı kurallarınca başarılı denetimlerle kanıtlanmıştır.