Bebek Bezi ÜrünleriBİRR İhracat ve İthalat bebek bezinde, bebek bakımında ve yetişkin bezinde kalite ve güven sunuyor.

BİRR İhracat ve İthalat olarak bebek bezi sektöründe faliyet gösteren alanında en iyi bir çok marka ile çalışmaktayız. Çeşitlilik gösteren ürün yelpazesi ile sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

GOON, Önlem, Joyful, Bebbe, Holder, Curulex ve Honey markalarını bünyemizde barındırıyoruz.

Markalar

GOON Bebek Bezi

GOO.N bebek bezleri; tüm bebeklerin mutlu bir şekilde büyümesi için Japon teknolojisiyle özenle üretilmekte, 29 ülkede anne ve bebekleriyle buluşmaktadır.

Önlem Bebek Bezi

Yeni Önlem Bebek Bezi Ultra Konfor & Kuruluk Sistemi sayesinde bebeğinizi esnek yapısıyla sarar. Yumuşak ve pamuksu üst yüzeyi ile sıvıyı hızla emer ve sıvıyı bezin iç bölgesine eşit dağıtır. Mikro emici tanecikleriyle sıvıyı hapseder.

Önlem Bebek Bakım

Yumuşak, kalın, esnek ve uzun ömürlü Önlem Islak Mendil, cildinizi temizler, yumuşatır ve nemlendirir. Alkolsüz içerikli hijyeniktir.

Önlem Yetişkin Hasta Bezi

Önlem Yetişkin Hasta Bezi, sızdırmaz koruma kalkanı sayesinde idrar kaçırma sorunu yaşayanların kendilerini güvende ve kuru hissetmelerini sağlar.

Joyful Bebek Bezi

Yeni Joyful Bebek bezi, Dörtlü Flexible Comfort System ( Esnek Rahatlık Sistemi ) sayesinde bebeğinizi esnek yapısıyla sarar . Bebeğinizin rahat hareket etmesini sağlar. Yumuşak üst yüzeyi ile sıvıyı hızla emer. Bez üzerinde sıvıyı eşit dağıtır.

Joyful Bebek Bakım

Joyful ıslak havluları; yumuşak dokusuyla cildi temizler, yumuşatır ve nemlendirir. Esnek ve dayanıklı yapısı ile hijyenik ve alkolsüzdür. İçeriğindeki papatya özü cildi besler. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bebbe Bebek Şampuanı

Bebbe Bebek Şampuanı özel geliştirilmiş göz yakmayan formülü ve yumuşak yapısı ile bebeğinizin hassas cildini kurutmadan, saç ve saç derisini nemlendirerek, tahriş etmeden nazikçe temizler. Bebbe Bebek Şampuanı, rahatlatıcı ve hoş kokusu ile bebeğinizin banyo keyfine keyif katar.

Holder Yetişkin Hasta Bezi

Holder Yetişkin Hasta Bezi, çift katlı süper emici bölgesi ile idrar kaçırma sorunu yaşayanların kendilerini güvende ve kuru hissetmelerini sağlar. Alman Dermatest Laboratuvarları’nda yapılan klinik testler sonucu en üst seviye olarak belirlenen ‘5 Star Premium Segment’ (5 yıldızlı üstün segment) derecesiyle kullanıcıların cildini özenle koruduğu kanıtlanmıştır.

Curulex Yetişkin Hasta Bezi

Curelex Yetişkin Hasta Bezi, nefes alan yan yüzeyleri sayesinde idrar kaçırma sorunu yaşayanların rahat ve güvende hissetmelerini sağlar.

Honey

Honey sıvı el sabunu özel formülü ve cilde uyumlu özelliği ile cildinizin doğal koruyucu örtüsünü bozmadan nemlendirerek temizler. İçeriğindeki özel parfümü ile güzel bir koku ve ferahlık verir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İnceldiğiniz ürünler hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? 

They made their difference felt after communicating with them.They answered our questions instantly.They were always in contact with us.They took action to reduce our costs in every detail of our business and demand.That’s why we chose BIRR.

Mr.Kebin
MEKOT Trading & Services, VILLA 56 STREET NO:965 ZONE 44 HILAL NUAJIA DOHA, QATAR

“Pandemi sürecinde yurtdışından ürün temini konusunda kendileri ile çalışma fırsatı bulduk. Profesyonel iş anlayışı ile yaklaştılar tüm süreçlere. Teşekkürler.”

Arda Özkutsal
Yönetici, Kutsal Oyuncakçılık

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?